Найбільший агровиробник Вінниччини поставив на гуманітарні потреби 14 тонн курячого м’яса. З нього волонтери зварять тушонку для наших захисників та переселенців. Про це розповів на своїй сторінці у фейсбук народний депутат України Геннадій Вацак.
«14 тонн курятини доставлено сьогодні в територіальні громади мого 16 округу.
Піщанка, Студена, Крижопіль, Ольгопіль, Городківка, Яришів, Вендичани, Могилів-Подільський, Серебрія, Юрківці, Озаринці сьогодні прийняли м’ясо для потреб наших захисників, територіальної оборони, вимушених переселенців. Далі громади визначаться як і що робити. Одні варитимуть їжу теробороні, переселенцям, інші перероблятимуть на тушонку…
Вдячний МХП за підтримку продовольчих потреб регіону, за надану курятину, родині Михайла Присяжнюка за доставлення продовольчого вантажу в межах Крижопільщини», – йдеться в дописі.