Це ділянка від вулиці Я. Гальчевського до вулиці Д. Нечая. Їі реконструкція дозволить розвантажити рух на вулиці Данила Нечая в напрямку вулиць 8 Березня і Маяковського. У межах реконструкції оновлять проїжджу частину та тротуари за сучасними стандартами. Встановлять чотири павільйони для зупинок громадського транспорту, облаштують велодоріжки. Отримає вулиця і нове LED-освітлення, також тут з’являться п’ять камер відеоспостереження. У планах і озеленення території – на оновленому відрізку дороги висадять пів сотні дерев.

Загалом відремонтують ділянку вулиці протяжністю 700 м. Наразі, як повідомив директор департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Юрій Семенюк, підготовчі роботи майже виконані.

«Капітальний ремонт будемо проводити комплексно. Інженерні комунікації сховаємо під землю, що дозволить зручно обслуговувати мережі. Також у планах повністю замінити водогін. Покладемо і новий асфальт. Загальна площа дорожнього покриття, яке підлягає асфальтуванню – 7300 м2. За проєктом пішохідна частина сформована з кожного боку вулиці. Тут передбачена і велосипедна інфраструктура. Велодоріжка, шириною 2,5 м, відокремлюватиметься бетонним поребриком на червоному асфальті за прикладом вулиці Гальчевського», – каже Юрій Семенюк.

Реконструкцію вулиці Якова Шепеля проводять коштом бюджету територіальної громади. Загальна вартість проєкту – 27 млн грн. Завершити капітальний ремонт планують на початку літа.

Попередня публікаціяУкраїнські спецслужби працюють на випередження. В тому числі й на Вінниччині
Наступна публікаціяПочалось військове вторгнення Росії, українські міста зазнають ракетних ударів

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я