Сьогодні, у міськраді відбулась робоча зустріч з командиром бригади територіальної оборони Вінниччини Юрієм Парадюком. У Вінницькій міськраді вирішили фінансово підтримати українські військові підрозділи, отже цього року планують виділити п’ять мільйонів гривень на потреби тероборони з міського бюджету.

Розгортання сил територіальної оборони відповідно до Закону про національний спротив в Україні розпочали з початку року. У Вінницькій області сформовані бригада та сім батальйонів. Наразі створюються центри територіальної оборони, де можна отримати інформацію та проконсультуватися.

Нагадаємо, що Вінницький районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки запрошує громадян України на військову службу за короткостроковим контрактом до батальйону ТрО (територіальної оборони).

У Центрі підкреслюють, що держава гарантує соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх родин, а також виплату грошового забезпечення рядовому та сержантському складу. Військова служба здійснюється тільки в межах Вінницького району, військове містечко поблизу с. Пултівці, Якушинецької територіальної громади.

Основні вимоги під час відбору: вік від 35 до 55 років, досвід проходження військової служби, придатність за станом здоров’я, фізична підготовленість та психологічна стійкість, загальноосвітній рівень, мотивація до військової служби, відсутність судимостей.

Перевагами служби у підрозділах територіальної оборони є несення служби на території Вінницького району, збереження робочого місця та середньомісячної заробітної плати (для працюючих під час призову). Також – стабільне грошове забезпечення, соціальні гарантії військовослужбовців ЗСУ, можливість долучитися до захисту Батьківщини.

Консультації з усіх питань щодо проходження військової служби за контрактом можна отримати, звернувшись до Вінницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресою: м. Вінниця, вул. Д.Галицького, 31. Або зателефонувати за номерами: 063-498-48-72; 096-211-70-35.

 

Попередня публікаціяНа Вінниччині нетверезий водій пропонував поліцейськім 400 доларів хабаря
Наступна публікаціяОсобливості політичної монополії на прикладі Вінницької області. Плюси, мінуси підводні камені

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я