Ректору Вінницького національного медичного університету імені Миколи Пирогова виповнилося, академіку і Герою України Василю Морозу нещодавно виповнилося 80 років. З нагоди ювілею Василя Мороза нагородили Почесною грамотою Уряду України. Її ювіляру передав голова ОДА Сергій Борзов.

Василь Мороз – автор понад 400 наукових праць, в т. ч. монографій, підручників і посібників з фізіології, численних раціоналізаторських пропозицій, винаходів. Його фах – вивчення кори мозку на звукові стимули; роль структур головного мозку в реалізації поведінкової реакції цілісного організму, зокрема центральні механізми програмування та контролю довільних рухів; проблеми інтегративної медичної антропології, а також курортології.

Під його керівництвом розроблену комп’ютерну функціональну модель організму людини “Скіф” (вдома ще як “віртуальний пацієнт”).

Віртуальна модель людини “Скіф”, розроблену під керівництвом Василя Мороза, мала шанс висуватися на Нобелівську премію, але у 20113-14 роках ситуація в Україні перешкодила поданню документів.

Попередня публікаціяУ Вінниці відбувся веслувальний слалом «Відкриття сезону»
Наступна публікаціяУ Вінниці відбувся Відкритий чемпіонат області із UFMMA

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я