Десять медичних сестер та лікарів Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону (Вінниця), пройшли іноземний, авторизований курс, вони 4 лютого отримали відповідні сертифікати.

Цей сертифікований курс проводить «Асоціація медичних техніків США» (National Association of Emergency Medical Technicians – NAEMT). Він досить відомий і є обов’язковим у близько 60 країнах співдружності, які мають високий економічний розвиток.

Нині в Україні є єдине представництво цієї асоціації, яке знаходиться та працює у Львові. У 2019 році база кафедри медицини катастроф та військової медицини ВНМУ ім. Пирогова була зареєстрована як навчальний центр NAEMT з США із метою офіційного проведення і підтримки розповсюдження цих курсів в Україні, – інформує Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону.

Цього разу у курсі «Догоспітальна допомога при травмах», якій проходив на базі кафедри військової медицини та медицини катастроф цього університету взяли участь й українські військові медики. Дводенний курс, де навчаються лікарі та медичні сестри разом, складався з теоретичної частини та занять з опанування практичних навичок.

Викладачі курсу зазначили, що українські військові медики мають достатньо високі навички з надання медичної допомоги на догоспітальному етапі, але медичний персонал завжди має займатися вдосконаленням.

 

Попередня публікаціяУ Вінниці діють 788 ОСББ
Наступна публікаціяВінничани можуть отримати безоплатно 38 пакетів медичних послуг за програмою медичних гарантій. Відео

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я