Велике відпрацювання усіх автошляхів області триватиме протягом місяця з 1 по 28 лютого. Групи реагування патрульної поліції проводять з усіма категоріями учасників дорожнього руху роз’яснювальну роботу.

За словами заступника начальника Управління превентивної діяльності Олександра Табакова, перед початком проведення практичного етапу відпрацювання, працівники відділу організації діяльності груп реагування патрульної поліції провели детальний аналіз стану аварійності за минулий рік та за перший місяць 2022 року. На підставі отриманих даних  спланували проведення комплексу організаційно-профілактичних заходів,  націлених на   підвищення рівня безпеки учасників дорожнього руху та зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод.

Зокрема, інспектори поширюють серед водіїв та пішоходів розроблені інформаційні пам’ятки

В усіх районах області розміщені тематичні бігборди з інформацією про порушення, які є найчастішими причинами аварій.

Додаткова увага працівників поліції буде зосередження на контролі за станом пасажирських та вантажних перевезень.

Не залишиться поза увагою інспекторів і найуразливіші категорії учасників дорожнього руху – пішоходи, велосипедисти та водії двоколісного транспорту.

У місцях, де спостерігається збільшення кількості автопригоди, працюватимуть патрульні поліцейські, які контролюватимуть швидкість водіїв за допомогою  пристрою  TruCAM, через те, що саме перевищення дозволеної швидкості є однією з основних причин ДТП, повідомляють в поліції Вінниччини.

Попередня публікаціяНа Вінниччині 1 407 нових випадків COVID-19
Наступна публікаціяНа Вінниччині 60 тисяч доз вакцини CoronaVac розподілили по центрам вакцинації

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я