Обурені вінничани, негативні коментарі в соцмережах та петиції за повернення водоматів, так розвивається ситуація навколо демонтажу пристроїв для продажу питної води «Долина+» фірми МПП «Супутник».  Буча здійнялась, бо у міськраді, начебто, вирішили не видавати компанії погодження на розміщення, а апарати почали демонтовувати та вивозити.

Підлила, як то кажуть, масла у вогонь, публікація інстаграм на сторінках відповіді від фірми МПП «Супутник», де вони повідомили, що їм на численні звернення не дають дозволу.

Втім у міськраді це спростовують і пояснюють, що навпаки, виконавчі органи міської ради неодноразово інформували та попереджали відповідальну особу за розташування та діяльність вищезазначених автоматів на території Вінницької міської територіальної громади щодо необхідності продовження терміну дії рішення від 18.03.2021 р. № 671 «Про розташування пересувних об’єктів сезонної торгівлі безалкогольними напоями».

«За зверненням МПП «Супутник» 18.03.2021 р. Рішенням Виконавчого комітету Вінницької міської ради № 671 було погоджено розташування 250 пересувних об’єктів сезонної торгівлі безалкогольними напоями (питна вода з автоматів). 

У зв’язку з закінченням терміну дії даного рішення (01.10.2021 р.) та несвоєчасним поданням  нового пакету документів щодо продовження його терміну дії, як це передбачено рішенням Виконавчого комітету Вінницької міської ради від 26.02.2015 р.№ 438 (зі змінами та доповненнями), дані об’єкти сезонної торгівлі підлягають демонтажу, про що було попереджено керівництво МПП «Супутник».

Питання щодо розташування пересувних об’єктів сезонної торгівлі (питна вода з автоматів) на території Вінницької міської територіальної громади буде розглядатись Виконавчим комітетом, в разі надходження звернень від суб’єктів господарювання. На даний час на адресу міської ради звернень щодо розташування автоматів  з реалізації питної води не надходило», – з відповіді на запит журналістів.

Журналісти Vinnytsia Press Point, зателефонували й іншим постачальникам питної води, водомати яких встановлені на вулицях міста. Цікаво, що в інших постачальників жодних проблем з продовженням дозволу не було.

Наразі, попри те що вінничани зібрали велику кількість підписів під петиціями, про повернення водоматів, з сайту «Долина+» вже зникла вінницька мережа.

 

Попередня публікаціяУ Вінниці затримали підлітка, який розкладав закладки з наркотиками по місту
Наступна публікаціяЯк у Вінниці триває реконструкція вулиці Батозької. Фоторепортаж

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я