У Вінниці за останню добу підтвердили 586 нових випадків COVID-19. Реанімаційні відділення міських «ковідних» лікарень завантажені на 58 %, а стаціонари – на 54, 1 %. З 580 кисневих точок пустили в дію 314. За минулу добу померли двоє людей, а всього за період пандемії у Вінниці зареєстрували 1 107 летальних випадків від ускладнень коронавірусної хвороби.

«У Вінниці зберігається напружена ситуація по захворюваності на COVID-19, адже з кожним днем зростає кількість хворих. Нині на коронавірус хворіє 5 270 вінничан. Під контролем сімейних лікарів на амбулаторному лікуванні перебуває 5016 містян із встановленим діагнозом COVID-19, у яких переважно легкий або безсимптомний перебіг хвороби. В стаціонарах «ковідних» лікарень – 284 вінничанина, усі вони киснезалежні. На CPAP-апаратах – 28 хворих, один – інтубований. Через стрімке поширення «Омікрону» у групі ризику перебувають люди, які не вакцинувались. Я вкотре хочу наголосити, що тільки вакцинація може вберегти від важкого перебігу та смерті від коронавірусної хвороби», – говорить директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш.

За словами Олександра Шиша, за минулу добу антиковідними вакцинами імунізувались 694 вінничанина. Повний курс щеплень пройшли 149842 людини, це – 49,9% від дорослого населення громади. На сьогодні першою або двома дозами щепились 157490 (52,5%) мешканців Вінниці. Бустерну дозу зробили 3031 людина.

Попередня публікаціяУ Вінниці розпочався конкурс скульптур для Київського мосту
Наступна публікаціяУ Вінниці затримали торгівця психотропними речовинами

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я