До 20 січня, є час у дітей від 5 до 16 подати свої роботи на Всеукраїнський відкритий дитячий конкурс, присвячений 30 річчю з Дня Незалежності України — «Рідна Вінниччино моя – бережімо тебе».

Відкритий всеукраїнський дитячий мистецький конкурс «Рідна Вінниччино моя-бережімо тебе» — це ініціатива Народного художника України Володимира Козюка, голови громадської організації «Кращий Художник». Він проводиться за підтримки: громадського руху “Ми – Вінничани”, КЦ «Галереї – XXI», видавництва «Твори» та інших меценатів.

За словами Володимира Козюка, всеукраїнський відкритий дитячий конкурс «Рідна Вінниччино моя – бережімо тебе» покликаний об’єднати навколо мистецтва та проблем екології дітей Вінниччини та дітей України що дотичні були колись будь-яким чином до Вінниччини (проживали тут раніше, мають родичів, бабусь, відвідували даний регіон тощо) та дітей інших країн що люблять та знають Вінниччину, задля популяризації кращих зразків дитячого образотворчого мистецтва.

«Фінальним акордом конкурсу стане обов’язкова організація вернісажу творчих робіт переможців та видання буклету з однойменною назвою. Одним із пріоритетів це звернути увагу в першу чергу на роботи дітей біженців з зони АТО, дітей малозабезпечених родин, дітей з обмеженими можливостями та дітей з інтернатів», – розповідає художник.

Для участі в конкурсі запрошуються юні художники – віком від 5 до 16 років. Кожен автор може подавати не більше п’яти робіт. У період з 24 грудня 2021 р. до 20 січня 2022 р. усі охочі можуть подати заявку на електронну адресу: [email protected] Форма додається у Додатку № 1. Участь у конкурсі безкоштовна. Ознайомитись з положеннями конкурсу можна за посиланням тут.

Перший та другий етапи голосування відбуватиметься в період подання та триватимуть до 15 лютого 2022 року, на сторінці громадської організації «Кращий художник» у Facebook.

Посилання тут.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я