Традиційно раз на два роки у великій виставковій залі Вінницького обласного краєзнавчого музею експонується Молодіжна бієнале українських традиційних ремесел, яка у 2021 році мала бути сьомою за рахунком. Проте режим пандемії змінює плани і розклади, і чергову виставка-конкурс, не вдалося реалізувати. Тому очікуваний захід, присвячений зимовим святам, перейшов у формат online.

Повідомляють у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї.

“На нашій фотовиставці представлені роботи, виконані у різних видах декоративно-прикладного мистецтва – кераміка (Тульчинський коледж культури, відділення декоративно-прикладного мистецтва, викладач Дмитро Рижий), витинанка (Вінницька дитяча школа мистецтв, викладачка Світлана Жукова), різдвяний декор і вертеп, картонопластика, розпис, пластика з полімерної глини, авторська лялька (Центр дитячої та юнацької творчості, викладачі Світлана Мазур, Іван Тесленко), керамічні іграшки і ялинкові прикраси (творча майстерня Юлі Гушул)”, – йдеться в публікації.

Нагородження учасників і переможців відбудеться у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї 19 січня 2022 року.

Ви також можете долучитися до визначення переможця в одній з номінацій, а саме: «Симпатія глядачів» (за кількістю вподобайок). Для цього треба залишити вподобайку, під обраною роботою тут.

Попередня публікаціяВінничан запрошують у театр на комедію «Бал негідників»
Наступна публікаціяНа Вінниччині 203 нових випадки COVID-19

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я