Минулої доби у Вінниці зафіксували п’ятдесят нових випадків коронавірусу. В стаціонарах «ковідних» відділень лікарень перебуває 132 пацієнти, у реанімаційних відділеннях 31. Усі пацієнти киснезалежні.

Нині  стаціонари вінницьких «ковідних» лікарень завантажені на 41,9%, реанімаційні відділення – на 62%. Під контролем сімейних лікарів на амбулаторному лікуванні перебуває 1300 вінничан зі встановленим діагнозом COVID-19. За минулу добу від ускладнень померла одна людина.

«На новорічні та різдвяні свята у Вінниці сплеску захворювання на коронавірус не було, а ось після свят, цілком ймовірно, що кількість захворілих  збільшиться. Адже люди частіше зустрічалися і не завжди дотримувались елементарних правил особистої гігієни та нехтували карантинними вимогами. Саме тому може зрости кількість захворілих на COVID.

Я вкотре наголошую, не можна займатись самолікуванням.  Як тільки погіршується самопочуття, слід одразу звертатись до сімейного лікаря за консультацією, адже коронавірус поширюється дуже швидко.  Щоб зупинити його, потрібно носити маску, провітрювати приміщення, дотримуватися соціальної дистанції, а головне – вакцинуватися», – каже директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш.

Попередня публікаціяУ Вінниці на кошти від вистави про Квітку Цісик планують придбати пересувний мамограф
Наступна публікаціяНа відвідувачів Молодіжного центру «Квадрат» очікує багато різноманітних подій. Розклад