30 грудня, виконком міської ради прийняв рішення, про проведення перевірок захисних споруд цивільного захисту, найпростіших укриттів та підвальних приміщень у готовність до укриття мешканців Вінницької МТГ. Таке рішення прийняте відповідно до листа Державної служби України з надзвичайних ситуацій від  16 грудня 2021 року. Також відповідний лист надійшов від департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Вінницької обласної державної адміністрації.

Керівники підприємств, установ, організацій, управляючих компаній, управителі, незалежно від форми власності та підпорядкування, а також голови ОСББ повинні передбачити місця для укриття людей. У рішенні йдеться, що такі приміщення потрібно привести у належний санітарний та протипожежний стан. А за потреби – дообладнати, продезінфікувати, прибрати від сміття.

Місця розташування захисних споруд та найпростіших укриттів необхідно позначити за допомогою табличок та покажчиків руху.

Акти оцінки готовності щодо використання цих приміщень потрібно надіслати в п’ятнадцятиденний термін до відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної і оборонної роботи та режиму секретності Вінницької міської ради (вул. Соборна, 59).

Попередня публікаціяУ Вінниці збирають підписи під петицією про муніципальний автобус на Вінницькі Хутори
Наступна публікаціяНа Вінниччині відкрили музей черевичків. Фото

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я