29 грудня лампадку з Віфлеємським вогнем Миру поставили у холі Вінницької міської ради. Впродовж новорічно-різдвяних свят всі охочі зможуть запалити від нього свічку та принести її до своєї домівки.

Більше ніж  20 років у світі проходить міжнародна щорічна скаутська акція до Різдва Христового – Віфлеємський вогонь Миру. Він – як світло тепла, миру, злагоди і сподівання мандрує світом, долаючи кордони і єднаючи людей напередодні Різдва.

Представники Національної скаутської організації «Пласт» передали лампадку з Вифлеємським вогнем Миру заступниці міського голови Галині Якубович.

«Ми вдячні представникам організації «Пласт» за те, що вони традиційно, з року в рік, привозять  Вифлеємський вогонь до Вінниці. Кожен вінничанин може прийти і запалити свічку добра, миру, добробуту, радості, теплоти», – каже Галина Якубович.

Голова Вінницького осередку організації «Пласт» Лілія Островська розповіла, що Вифлеємський вогонь Миру прибув до Вінниці з Києва.

«Ми несемо Вифлеємський вогонь Миру різним релігійним громадам, громадським організаціям, установам, – каже Лілія Островська. – Всі охочі можуть запалити свою свічечку від лампадки і взяти її з собою. Не обов’язково, щоб цей вогонь горів дорогою  додому. Можна просто запалити свічку, а потім  загасити її, принести в оселю і  запалити знову. Цей вогонь можна передавати своїм друзям та рідним – від лампадки до лампадки, від серця до серця іде іскорка добра, миру і любові по Україні і по всьому світі».

Попередня публікаціяНа Вінниччині 271 новий випадок COVID-19
Наступна публікаціяНа Вінниччині 20 рятувальників отримали відзнаки «Ветеран війни»

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я