Сьогодні, 22 грудня, у Вінниці відзначили кращих спортсменів громади з їхніми досягненнями за підсумками 2021-го року. Захід провели у СК «Аква-Він», на новій арені. Загалом 88 кращих спортсменів та їхніх тренерів отримали грамоти, грошові премії та подарунки від Вінницької Громади.

Вінниця була достойно представлена цього року на змаганнях різного рівня. Вінничани вибороли 1609 призових місць на Всеукраїнських змаганнях та 102 медалі – на міжнародних турнірах. Паралімпійська чемпіонка Мар’яна Шевчук стала найкращою у своїй категорії з паверліфтингу, здобувши для України золоту медаль. А Олексій Денисюк –  бронзовим призером Паралімпіади в Токіо.

Спортсмени міських дитячо-юнацьких спортивних шкіл цьогоріч вибороли більше ніж 700 перших та призових місць на чемпіонатах і Кубках України; 37 перших та призових місць на чемпіонатах і Кубках Європи та світу.

Загалом, у 2021 році у Вінниці провели 98 чемпіонатів та кубків міста, 28 турнірів. Забезпечили підготовку та участь спортсменів у 81 обласних, 452 Всеукраїнських та у 9 міжнародних змаганнях. Провели 52 загальноміських заходи з популяризації фізичної культури й спорту.

Попередня публікаціяУ Вінниці з’явилось понад сто вакансій на новому заводі RGC PRODUСTION
Наступна публікаціяПід час пожежі у вінницькому готелі загинула 21-річна дівчина. Відео з пожежі

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я