Поліція Вінниччини попереджає, що активізувалися шахраї, які під приводом надання державної виплати за вакцинацію видурюють гроші у громадян

До поліції почали надходити повідомлення від вінничан про те, що невідомі особи розсилають їм повідомлення з проханням надати персональну інформацію для виплати 1000 гривень за повний курс вакцинації, або перейти за зазначеним посиланням. Одна з потерпілих втратила понад 60 тисяч гривень.

Шахраї під приводом реєстрації на отримання державної виплати дізнавалися від потерпілих номери їх банківських карток, персональні дані та в подальшому привласнювали їх кошти з банківських рахунків.

Так, жертвою шахраїв стала 31-річна вінничанка. Втративши пильність, жінка виконала усі умови аферистів, надавши їм доступ до зняття коштів зі своєї банківської картки. Таким чином, потерпіла втратила понад 60 тисяч гривень.

Поліцейські закликають громадян бути обачними та не довіряти повідомленням, у яких шахраї просять надіслати номери карток та інші персональні дані, які нібито необхідні для виплати коштів на банківські рахунки. Зокрема, термін дії картки та CVV-код на звороті.

Державну виплату в безготівковій формі можна отримати лише на віртуальну картку «єПідтримка» шляхом реєстрації у застосунку «Дія».

Попередня публікаціяГоловну ялинку Вінниці прикрасять по новому, відкриття планують на 19 грудня
Наступна публікаціяНа Вінниччині від сьогодні школярі повертаються до звичайного навчання

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я