Щодня 67 мобільних рейдових груп з-поміж працівників поліції, представників Держпродспоживслужби, Укратрансбезпеки та інших уповноважених осіб посилено контролюють дотримання карантинних обмежень на території області.

За інформацією Управління превентивної діяльності ГУНП у Вінницькій області, за минулий тиждень рейдові групи здійснили 7 755 перевірок та виявили 402 порушення карантинних вимог.

На правопорушників складено 67 адміністративних протоколів за ч. 1 ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей). Зокрема, на  адміністрацію п’ятнадцяти закладів громадського харчування та трьох продовольчих ринків, 206 – на суб’єктів торговельного та побутового обслуговування.

Також винесено 335 постанов за ч. 2 ст. 44-3 КУпАП (перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без захисних масок), з них 175 – на пасажирів громадського транспорту.
Крім цього поліцейські здійснили 616 перевірок на залізничному та автотранспорті. На одного пасажира, який не мав документів про вакцинацію, склали адміністративний протокол, повідомляють в поліції Вінниччини.

Попередня публікаціяВ центрі Вінниці буде ковзанка та тюбінгова гірка
Наступна публікаціяНа Вінниччини розслідують ДТП зі співробітником поліції