У Вінницькій громаді  працюють над створенням Вітальної політики. Це кроки і заходи для тих людей, які приїздять до Вінниці з інших країн, міст, найближчих сіл, і хочуть тут інтегруватися та стати вінничанами і вінничанками. З проєктом Вітальної політики Вінницької міської територіальної громади можна ознайомитися за посиланням: https://cutt.ly/3YWtuW6 Пропозиції та зауваження можна надсилати до 10 січня 2022 р. на [email protected]

Розробка Вітальної політики є одним з проєктів, який входить до Інтеркультурної стратегії Вінницької територіальної громади і реалізується за підтримки німецької урядової компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Дослідження щодо розробки у місті нової Вітальної політики проводить КП «Інститут розвитку міст» у партнерстві з командою аналітичних центрів «Центр стратегічного розвитку територій» і «Центр соціологічних досліджень Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького». Проєкт Вітальної політики був розроблений на основі соцдослідження, яке експерти аналітичних центрів проводили в Вінниці навесні.

Проєкт Вітальної політики розробили для того, щоб новоприбулі люди почувалися комфортно та безпечно,  щоб могли  інтегруватись у життя міста. Громада Вінниці стала першою в Україні, де запроваджується такий документ. У ньому йдеться про розбудову інфраструктури та розширення можливостей для людей, які приїхали у місто, внутрішньо переміщених осіб, іноземних студентів та волонтерів.

Попередня публікаціяУ Вінниці поліцейські провели акцію з протидії проблемі домашнього насильства
Наступна публікаціяНа Вінниччині 326 нових випадків COVID-19

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я