Міськрада Вінниці розмістила оголошення, про проведення громадських слухань з обговорення проєктів Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської територіальної громади на 2022 рік та бюджету Вінницької міської територіальної громади на 2022 рік

Виконавчий комітет Вінницької міської ради підготував проєкти Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської територіальної громади на 2022 рік та бюджету Вінницької міської територіальної громади на 2022 рік.

«Просимо всіх зацікавлених осіб взяти участь в обговоренні цих питань на громадських слуханнях, які відбудуться 07 грудня 2021 р., за адресою: вул.Соборна,59, зал засідань виконкому міської ради (кім.320). Початок о 15-00 год», – повідомляють в міськраді.

В умовах карантину під час проведення громадських слухань будуть вжиті всі необхідні заходи для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Захід будуть транслювати в онлайн режимі в ZOOM на FACEBOOK сторінці Департаменту фінансів Вінницької міської ради.

Проєкти рішень міської ради «Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської територіальної громади на 2021 рік та затвердження Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської територіальної громади на 2022 рік» та «Про бюджет Вінницької міської територіальної громади на 2022 рік» в повному обсязі будуть розміщені на офіційному сайті Вінницької міської ради www.vmr.gov.ua в розділі «Актуально».

Попередня публікаціяУ Вінниці встановили п’ять нових зупинок
Наступна публікаціяВ Зарванцях поліцейські виявили склад елітного алкоголю без акцизних марок

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я