9 грудня 2021 року, о 18:00 год. відбудеться презентація першого історичного мальопису Українського інституту національної пам’яті “Оборона Замостя. Легенда про лопату”.

Місце: HUB Місто змістів (вул. Пушкіна, 11, Вінниця)

“Оборона Замостя. Легенда про лопату” – це перший мальопис створений Українським інститутом національної пам’яті. У коміксі розповідається про події оборонних боїв за Замостя 1920 року, в ході радянсько-польської війни, коли українські та польські союзні війська розгромили більшовицьку Першу кінну армію Будьонного.

Про це повідомляють в Українському інституті національної пам’яті.

“Мальописи – це зручний формат медіа, яке може популяризувати історію серед молоді. Така практика широко застосовується в інших країнах світу. У свій час, історія Капітана Америки змотивувала йти на фронти Другої світової куди більше американців, ніж всі гутірки та агітки американських армійських рекрутерів. Польща випустила комікс про свого легендарного героя – Вітольда Пілецьки. Україна, яка має власну дуже динамічну комікс-індустрію, заслуговує на зображення своїх героїв в мальописах”, – розповідає співавтор коміксу Ігор Чорний.

Мальопис став першим у майбутній серії коміксів УІНП “Слава Героям”, які охоплять низку героїчних сторінок української історії XX століття.

На презентації можна буде отримати мальопис та сувенірну продукцію безкоштовно.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я