В четвер, 2 грудня, у Вінниці у Спасо-Преображенському кафедральному соборі ПЦУ, по вулиці Соборна, 23, відбудеться поминальне богослужіння за загиблими героями російсько-української війни. Початок о 18:00 годині.

Український інститут національної пам’яті (УІНП) спільно із Православною Церквою України (ПЦУ) та Міністерством у справах ветеранів, у 2020 році, започаткували вшанування Українських Героїв, які загинули на російсько-українському фронті в боях за незалежність України.
Так вшанують пам’ять воїнів Українського війська (ЗСУ, НГУ, СБУ та інших структур, залучених до виконання завдань операції Об’єднаних сил), що загинули у ЛИСТОПАДІ 2021 р.

Ініціатори прагнуть віддати шану Українським Героям, що загинули у боях з російськими окупантами і проросійськими сепаратистами. А ще згуртувати громадськість довкола пам’яті про загиблих військовослужбовців, вкотре нагадати суспільству правду про російську агресію, долучити до вшанування полеглих Героїв широке коло небайдужих патріотичних мешканців краю.

«Маємо розуміти, що триває російсько-українська війна. У цій війні російський агресор використовує величезний арсенал методів боротьби, особливо у інформаційній та світоглядовій сферах, водночас діє надзвичайно підступно. Маємо не забувати наших сучасних героїв російсько-української війни, що віддали життя захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України» – наголосив начальник Центрального міжрегіонального відділу Українського інституту національної пам’яті Богдан Галайко.

Попередня публікаціяУ Вінниці запрошують дітей з багатодітних родин взяти участь у фестивалі до Дня Святого Миколая
Наступна публікаціяНа Вінниччині у ставку масово гинуть лебеді, причину їх загибелі досліджують у Держспоживслужбі

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я