Сьогодні, 26 листопада, на сесії міської ради було прийнято рішення про створення комунального закладу “Музей Вінниці”. Необхідність створення Музею Вінниці прописана в стратегії розвитку Вінницької міської територіальної громади до 2030 року – Стратегії 3.0.

«Друзі, у нас неймовірна новина – Центр історії Вінниці перетворюється на Музей Вінниці!

Власне, ще з моменту заснування Центру в лютому 2017 року нашим пріоритетним завданням було створення Музею Вінниці. Одним з важливих етапів на шляху до виконання цього завдання став наш переїзд у садибу Львовича – одну з будівель, де музей розташовуватиметься. За роки діяльності Центру історії Вінниці було накопичено виставковий, культурно-просвітницький, інформаційний та комунікативний досвід, сформовано основу для фондів майбутнього музею, налагоджено зв’язок з аудиторією і партнерами у місті, країні та за її межами», – повідомляють в Центрі історії Вінниці.

Фактично, після завершення державної реєстрації та завершення всіх підготовчих моментів, заклад почне працювати у січні 2022 року. Музей, поки що, буде зачинений для відвідувачів.

«Попереду ще дуже багато роботи, зокрема – реставрація садиби Львовича, що включає розробку проєктно-кошторисної документації та безпосередньо реставраційні роботи. Окрім реставрації передбачається пристосування будівлі та, в перспективі, її двору під експозиційні потреби. На відкриття дверей музею для відвідувачів варто очікувати протягом найближчих кількох років», – розповідають  в Центрі історії Вінниці.

Попередня публікаціяНа Вінниччині поліцейські вилучили у чоловіка 25 кілограмів канабісу
Наступна публікаціяУ Вінниці на Новорічні та Різдвяні свята встановлять ялинку і прикрасять місто

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я