У Вінниці ввечері, 25 листопада, в межах Міжнародної інформаційної кампанії «16 днів проти насильства» о 18 годині будівлю Головного управління Нацполіції у Вінницькій області  підсвітили помаранчевим кольором, що є офіційним кольором цієї акції.

Інформаційна кампанія, націлена на протидію домашньому насильству, триватиме до 10 грудня. Її мета – в черговий раз привернути увагу суспільства до проблеми домашнього насильства та її подолання. Кожна людина має усвідомити, що домашня тиранія – це злочин, який не потрібно приховувати.
Будь-яке насильство є неприпустимим. Поліцейські закликають повідомляти поліцію про такі випадки не лише потерпілих, але й тих , хто став свідком цього виду злочину.

За словами заступника начальника Управління превентивної діяльності ГУНП у Вінницькій області Івана Зайця, сьогодні суспільство вже починає розуміти, що насильство в сім’ях є неприпустимим, і головне завдання поліції, соціальних служб, громадських організацій оперативно відреагувати та допомогти постраждалим, повідомляють в поліції Вінниччини.

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та повітряна кулька

 

Попередня публікаціяВ суботу вінничан запрошують скоштувати суп із хвої, яким рятувались українці під час Голодомору
Наступна публікаціяНа Вінниччині 860 нових випадків COVID-19

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я