Перші 2 мільйони доз вакцини Spikevax від Moderna, що були отримані Україною від уряду США, як гуманітарна допомога, були використані до середини вересня. Попит перевищував пропозицію.

Про це повідомляють в ЦГЗ Вінниччини.

На той момент часу, вакцина від Moderna, у Вінницькій області наблизилась до почесного другого місця за кількістю введених доз.

І от маємо гарну новину для вінничан.

Наразі в Україні доступні для вакцинації чотири вакцини: AstraZeneca, CoronaVac від Sinovac Biotech, Comirnaty від Pfizer-BioNTech та Moderna.

На початку листопада Україна отримала майже 3 млн доз вакцини Moderna.

Даємо більше деталей про цю мРНК-вакцину.

Про вакцину Moderna

Moderna (mRNA-1273, Spikevax) – це мРНК-вакцина, розроблена американською фармацевтичною компанією та схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного застосування. Її використовують у країнах ЄС, Великій Британії, США, Австралії, а загалом у понад 70 країнах світу.

Moderna запобігає зараженню штамом “Дельта” на 73,1%, важкому перебігу та смерті від нього на 96,1%, за даними дослідження, проведеного в Катарі з 23 березня по 7 вересня 2021 року та опублікованого в науковому журналі “Nature”, Джерело: bit.ly/Nature_Moderna_Pfizer

Уже понад 1,17 млн українців щепилися вакциною Moderna. Наразі доступні 2,85 млн доз.

Кожен флакон вакцини Moderna містить 10 доз. Відкритий флакон можна зберігати до 6 годин за температури від +2 до +25 °C. Після цього всі невикористані дози підлягають утилізації.

Для того, щоб українці могли щепитися без будь-яких затримок, Міністерство охорони здоров’я рекомендувало відкривати флакон з вакциною Moderna, навіть якщо охочих зробити щеплення цією вакциною менше за 10 осіб. Допускається відкриття флакону для проведення мінімум 6 щеплень. Тож охочі щепитись можуть це зробити, навіть якщо залишається кілька невикористаних доз.

Попередня публікаціяУ Вінниці в’язні організували «бізнес» крадіжки коштів з карток покупців онлайн крамниць
Наступна публікаціяВінничани збирають допомогу на операцію для поліцейської Ірини Черкашиної

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я