Керуючись законом «Про основи національного спротиву» прийнятим 16 липня 2021 року у вінницькій області утворять підрозділи територіальної оборони. Діяти він почне з 1 січня 2022 року. Документом передбачено, що тероборону виділять в окремий рід сил у складі ЗСУ.

В перспективі – це окреме фінансування, фонди, казарми та полігони. Як повідомляють в ОДА Вінниччини, у Вінницькій області до цього питання особлива увага, бо область прикордонна. Відтак, у випадку створення або виникнення умов дестабілізації обстановки в прикордонних районах України, які межують з країною-агресором, в лічені години необхідно розгорнути систему територіальної оборони для того, щоб узяти під контроль усі об’єкти комунікацій і забезпечити існування конституційного ладу на цій території.

Половина бійців вінницького підрозділу воювали. Військовий досвід або стать значення не мають. Обмеження за віком – від 18 до шістдесяти років. Заняття – у вільний від роботи час. У жодній країні не буває забагато ресурсів, коли мова йде про бойові дії, особливо, коли йде війна.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я