В суботу, 30 жовтня, у Вінниці відбувся семінар Спеціальної Олімпіади України. Обговорили важливі і дуже нагальні питання розвитку олімпійського руху, сприйняття проблематики залучення спортсменів, просвіти як серед батьків, так і серед можновладців. Поділились досвідом та успіхами, адже Вінниця та Вінниччина є флагманом розвитку та проведення заходів СОУ в Україні, а досвід вінничан стає взірцевим для інших областей України.