Панельна дискусія є відкриваючим заходом щорічного міського фестивалю AIR Fest.

Мета фестивалю: створити платформу актуалізації особистості в контексті мистецтва, технологій та власного міста. AIR Fest був частиною концепції GOGOL FEST, мета якого – згуртувати міста України за допомогою мистецтва та здійснити мрію про «нову Україну».

Відтепер AIR Fest стає самостійним фестивалем, що ставить перед собою завдання об’єднати людей мистецтва та технологій, долучити до культури стейкхолдерів, які займаються інноваційними технологіями, актуалізувати невідомі чи закинуті локації міста, реалізувати нові мистецькі формати, в яких технології поєднуються з мистецтвом.

Мета панельної дискусії: відкрити фестиваль, пояснити його історію, функцію, тему, програму; обговорити важливість локальних фестів в контексті всеукраїнських ініціатив, створити майданчик для обговорення про локальну культуру між органами влади, підприємцями, громадянами.

Спікери:
– Максим Філанчук – Вінницька міська рада
– Анна Басова – Програмна директорка GOGOLFEST
– Світлана Ярова – ініціаторка проведення фестивалю у Вінниці, директорка КП
– “Вінницький муніципальний центр інновацій”
– Фелікс Волков – директор креативного простору Чердак

Модератор: Олександра Венславовська – директорка фестивалю AIR Fest

Куратори програм:
– Богдан Куценко – літературно-освітня програма
– Гліб Зєльгін – перформативна програма
– Олександр Никитюк – художня програма
– Богдан Богрин – музична програма

Запрошені: митці, архітектори, представники бізнесу, органів влади, громадськості, ЗМІ (список додається).
Організатори: ГО “Мистецьке об’єднання «Плай»

Коли: 29 жовтня 16:00
Де: креативний простір CHERDAK

Попередня публікаціяВінницька «Нива» зіграє з «Епіцентром»
Наступна публікаціяЧерез реконструкцію колій на вулиці Батозькій, у Вінниці зміниться схема руху громадського транспорту