У Вінниці відбувся лицарський турнір пам’яті Максима Шимка. Фоторепортаж

У Вінниці відбувся традиційний лицарський турнір до дня народження Героя України Максима Шимка, який загинув 20 лютого 2014 року на Майдані у Києві.

Турнір провели на території кінотеатру «Росія». Змагання проведуть у форматі повноконтактних лицарських боїв, в номінаціях: «Щит-меч. Чоловіки», «Щит-меч. Жінки», «5 на 5. Чоловіки», «5 на 5. Жінки».

В турнірі взяли участь близько сотні учасників. Більшість з них знали Максима за життя, адже він був учасником клубу історичної реконструкції «Білий Вовк» і власноруч виготовляв реконструкторський одяг собі та своїм друзям.

Максим Шимко народився 21 жовтня 1979 року. Був учасником Вінницького клубу історичної реконструкції «Білий вовк». Член УНА-УНСО. Останній запис, який він залишив на свої сторінці у соціальній мережі, датується 18 лютого 2014 року: «За Україну! Хто може, їдьте в Київ!». Козак 4-го редуту Майдану, загинув 20 лютого під час розстрілу майданівців снайперами на вулиці Інститутській. Куля снайпера влучила Максимові в шию під час того, як він намагався врятувати пораненого. Герой України (посмертно).

Попередня публікаціяВ центрі Вінниці встановили інсталяцію, яка зчитує серцевий ритм
Наступна публікаціяНа Вінниччині в результаті ДТП загинув чоловік

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я