AIR GOGOL FEST стає AIR Fest Vinnytsia. Фестиваль AIR GOGOL FEST, який відбувався у Вінниці в 2018 та 2019 роках на території заводу “Кристал”, був частиною концепції Gogol Fest Inoculation, проекту команди Gogol Fest. Його мета – згуртувати міста в Україні за допомогою мистецтва та здійснити мрію про «нову Україну», повідомляють на сторінці фестивалю.

Це історія про створення локальних мультидисциплінарних фестивалів сучасного мистецтва разом з місцевими командами в різних містах – Вінниці, Маріуполі, Дніпрі, Херсоні тощо

Минулого, 2020 року, фестиваль у Вінниці не відбувався через карантинні обмеження.

«У 2021 році фестиваль виходить на новий рівень. Ми виросли, набули повні груди та мозолі досвіду. Тому органічно та плавно AIR GOGOL FEST трансформується у самостійний локальний мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва – AIR Fest Vinnytsia. Так-так, у Вінниці відтепер буде власний постійний фестиваль!

Ми вважаємо, що місто-магніт – це місто людей. Саме особистість є рушійною силою будь-якої культури.

Тому фестиваль AIR Fest Vinnytsia 2021 стане майданчиком для актуалізації особистості (хто я? для чого я? де я?).

Це буде триденне культурне занурення, жива платформа для експериментів та взаємодії у чотирикутнику культура / наука / технології / особистість.

Залишаємо фестиваль мультидисциплінарним – до Вінниці завітають українські митці, що працюють у 5 напрямках: театральному, музичному, візуальному, літературному, перформативному.

З нового – на фестивалі з’являться проєкти медіа-арту, відбудуться дискусійні платформи. Додамо кілька side-specific подій.

Розширюємо горизонти та локації – тепер все буде сконцентровано не в одному місці, а в кількох.

Знову все перетвориться у сюрреалістичну магію, де ніколи не знаєш, чого очікувати за кутом і ніби постійно подорожуєш між вимірами різних реальностей», – повідомляють організатори.

Коли : 29-31 жовтня

Локація: Кінотеатр “Росія”.

 

Попередня публікаціяВінницьких поліцейських відзначили за бездоганне виконання службових завдань під час несення служби на Сході
Наступна публікаціяВінницькі патрульні поліцейські надали домедичну допомогу хлопцю, який намагався вкоротити собі віку. Відео

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я