На території області, яка перебуває в  «жовтій зоні» карантину,  проводять профілактичні рейди, для запобігання поширенню коронавірусної хвороби, а також здійснюють контроль за дотриманням громадянами та суб’єктами господарювання карантинних обмежень.

За словами начальника Управління превентивної діяльності ГУНП у Вінницькій області Віктора Ковальчука, щодня мобільні групи перевіряють магазини, торговельні центри, заклади харчування.

Поліцейські проводять профілактично-роз’яснювальну роботу, а на  порушників складають адміністративні матеріали.

Спільно з представниками Укртрансбезпеки правоохоронці здійснюють перевірку перевізників, громадянам пояснюється важливість дотримання маскового режиму у транспорті та інших громадських місцях.

За період перебування  області в «жовтій зоні» на порушників правил карантину поліцейські склали 676 адміністративних матеріалів за ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно протиепідемічних правил і норм). З  них – 586 постанов за ч. 2 ст. 44-3 КУпАП (перебування в громадських місцях без захисних масок, що закривають ніс та рот), за що передбачений штраф від 170 до 255 гривень.

Крім того,  на суб’єктів господарювання складено  90 протоколів за ч. 1 ст. 44-3 (порушення правил щодо карантину людей) КУпАП. За таке правопорушення  передбачений штраф  від 17000 до 34000 гривень.

За словами  першого заступника начальника Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Олександра Сорочана, суб’єкти господарювання мають дотримуватись встановлених вимог : забезпечити  масковий режим в приміщеннях, безперешкодне користування антисептиками, дотримання соціальної дистанції між відвідувачами, вимірювання температури у працівників і у разі фіксації її підвищення не допущення таких працівників до роботи.

«Звертаємось до  громадян з проханням з розумінням поставитися до таких перевірок та неухильно   дотримуватись встановлених карантинних обмежень», – повідомляють в поліції Вінниччини.

Попередня публікаціяУ Вінниці з’явився перший проекційний пішохідний перехід
Наступна публікаціяНа Вінниччині 121 новий випадок COVID-19

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я