Партію Володимира Гройсмана підозрюють в застосуванні брудних технологій на позачергових виборах голови Липовецької ОТГ.

Журналісти видання “Політична Арена Вінниччини” опублікували розслідування про політичні баталії на Вінниччині.

Посварити Порошенка з Тимошенко

Вибори голови ОТГ у Липовці почались з резонансного скандалу. 25 вересня, місцеві мешканці зупинили осіб, які розносили громадою анонімні листівки із критичною інформацією про кандидата на посаду міського голови від партії “Європейська Солідарність”. В анонімній агітці автори не тільки критикували кандидата від Порошенка, а й хвалили кандидата від партії “Батьківщина”.

Можливо виборці та громадськість і повірили б в такі методи агітації двох кандидатів, якби не особи, які розповсюджували “чорну агітацію”.

Ними виявились працівники виборчого штабу “Української стратегії Гройсмана”, а керував агітбригадою колишній начальник районної поліції та депутат Вінницької райради від партії Гройсмана.

Дискредитація відомої української компанії. Фейки, боти, анонімні сайти

Позаяк перший етап виборчої кампанії не дав електорального ефекту, в штабі Володимира Гройсмана вирішили піти ва-банк та почали застосовувати весь набір брудних технологій.

Як повідомляє місцеве видання, по ОТГ поповзли чутки, що відомий агрохолдинг після перемоги на виборах хоче побудувати могильник для відходів. Таким сумнівним способом технологи “Української стратегії” вирішили скомпроментувати кандидата на голову ОТГ, який керує місцевим підприємством холдингу.

При тому, що сама компанія відома особливою увагою до екології, дбайливим ставленням до навколишнього середовища, жорсткими вимогами до екобезпеки власного виробництва, безпеці працівників, стратегією по вуглецевій нейтральності та, навіть, окремій програмі дбайливого ставлення до тварин.

Фейкову новину про будівництво могильника для відходів, в разі виграшу на виборах канидата від “Батьківщини”, розповсюджували не тільки методом “сарафанного радіо”, а й активно поширювались в соцмережах та анонімних сайтах підконтрольних Гройсману.

Зокрема на клоні сторінки “Вінницька корупційна”у фейбуці.

Цей клон був створений технологами Володимира Гройсмана ще рік назад, для заплутування виборців щодо інформації, яка розповсюджувалась на оригінальній сторінці “Вінниця корупційна”.

 

Зовні обидві сторінки ідентичні, а ось контент в цих пабліках протилежний. Оскільки на оригінальній сторінці “Вінниця корупційна” публікувались розслідування та факти про корупцію команди Володимира Гройсмана на Вінниччині, у Гройсмана створили її клон. де публікували протилежний контент і вводили в оману вінничан.

Під час виборів у Липовці сторінку-клон реанімували і опублікували на ній фейкову новину про могильник та підкуп виборців, підкріпивши фейк розлідуванням відомого українського журналіста за 2018 рік.

Стратегічний епілог

Якщо заради достатньо прохідних виборів у Липовецькій ОТГ у Володимира Гройсмана вдаються до таких брудних технологій: дозволяють собі наносити шкоду діловій репутації відомих компаній, зіштовхують між собою провідних українських політиків, то на що готові в “Українській стратегії” задля перемоги на парламентських виборах – уявити важко.

Хоча, за нашою інформацією, в штабі партії Гройсмана не розраховували на викриття їх причетності до “чорних технологій” і зараз вирішують як гасити цю інформаційну пожежу.

Попередня публікаціяУ Вінниці відбудеться семінар з вивчення теми насильства в сучасній культурі
Наступна публікаціяНа Вінниччині під колеса автівки потрапила 11-річна дівчинка

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я