Вінницькі акробати здобули друге місце на чемпіонаті Європи — 30th Acrobatic Gymnastics European Championships. Чемпіонат відбувався в Італії в місті Пезаро з 29 вересня по 3 жовтня. Про це повідомляють на сайті змагань European Gymnastics.

Вінничани Богдан Пограничний та Данило Стецюк змагалися у категорії “Чоловіча пара Dynamic”. Із загальним балом 27.960 вони обіграли британців, втім поступилися росіянам.

Збірна команда України загалом виборола чотири медалі. “Золото” та “бронзу” взяла жіноча пара — криворіжанка Вікторія Козловська та сумчанка Таїсія. Із результатом 28.010 вони перемогли ізраїльських і португальських спортсменок.

Бронзову нагороду отримала на чемпіонаті чоловіча група зі Львова — Станіслав Кукурудз, Юрій Савка, Юрій Пуш та Тарас Яруш.