Державний Укрексімбанк надав Вінницькій міськраді 300 млн грн кредитування для реконструкції будівлі аеровокзалу КП «Аеропорт Вінниця», повідомила пресслужба банку, повідомляють в Укррудпром.

Згідно з повідомленням, для поновлення злітно-посадкової смуги аеропорту передбачено фінансування з держбюджету, одночасно місто бере на себе зобов’язання модернізувати аеровокзал коштом коштів міського бюджету та банківського запозичення.

«Кредитування реконструкції вінницького аеровокзалу є лише частиною масштабного проєкту участі Укрексімбанку в модернізації авіаційної галузі та інфраструктури. У цьому році також відновлено ресурсну підтримку авіабудівних і авіаремонтних підприємств, розглядаються програми постачання техніки перевізникам на умовах лізингу», – процитувала пресслужба главу правління Укрексімбанку Євгена Мецгера.

Він додав, що зараз в переговорному процесі перебувають проєкти на фінансування авіаційної галузі на кілька десятків мільярдів гривень.

Аеропорт «Вінниця» – єдиний функціонуючий міжнародний аеропорт Центральної України, в радіусі понад 150 км немає інших сертифікованих, діючих аеропортів.

Аеродром є власністю Міноборони й використовується спільно з комунальним аеропортом для потреб цивільної авіації та підтримання обороноздатності країни, зокрема для спільних програм Україна-НАТО.

Аеропорт «Вінниця» за підсумками роботи у 2019 році прийняв і відправив 40 124 пасажири, що на 34% менше, ніж у 2018 році.

Укрексімбанк створений в 1992 році, єдиним власником є ​​держава.

Попередня публікаціяУ Вінниці презентували унікальну виставку «Герої козацької України»
Наступна публікаціяНа Вінниччині на COVID-19 хворіють майже три тисячі пацієнтів

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я