Вчора, 28 вересня, екіпаж групи реагування патрульної поліції відділу поліції №3 Вінницького районного управління маже дві години за допомогою звукових сигналів спецавтомобіля та сирен орієнтували людей, у якому напрямку їм рухатись, щоб вийти на дорогу.

Близько 20.00 год. на спецлінію 102 надійшло повідомлення від чоловіка про те, що він з чотирма своїми знайомими заблукав у лісі неподалік села Якушинці Вінницького району. Він просив поліцейських допомогти їм вибратись, оскільки вже темніло, і зорієнтуватись на місцевості вони не могли. Також чоловік повідомив, що вони приїхали у ліс на автомобілі, який залишили на лісовій стежці.

Екіпаж поліцейських у складі Володимира Чуловського та Петра Чонговая зв’язався телефоном з чоловіком, який просив про допомогу та домовились, що група грибників буде рухатись на сирени поліцейських.

“Постійно знаходячись на телефонному зв’язку з людьми, ми зрозуміли, що вони далеко відійшли від місця, звідки заходили в ліс, і з дороги вони сирени не почують. Тож вирішили їхати стежками вглиб лісу, доки це буде можливим. Дорогою ми знайшли автомобіль цих людей, – розповідає інспектор Володимир Чуловський. – Загалом нам знадобилось дві години, щоб вивести їх лісового масиву. З’ясувалось, що грибники пройшли майже 10 кілометрів в протилежний бік лісу”. 

Люди подякували поліцейським за швидке реагування та надану допомогу, повідомляють в поліції Вінниччини.

Попередня публікаціяУ четвер у Вінниці відбудеться прем’єра нової програми всеукраїнського туру Аліни Гросу «Непереможна»
Наступна публікаціяЗавтра у Вінниці відбудеться відкриття ювілейного 85-го сезону в обласній філармонії

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я