До Всесвітнього Дня туризму у Вінниці, презентували туристичну марку «Вінниччина – подорож за враженнями!»

Директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко та директор Вінницької дирекції АТ «Укрпошта» Володимир Шаловінський провели процедуру погашення поштової марки.

Участь у заході також взяли представники туристичного бізнесу, туроператори та турагентства області.

Спецпогашення марок і конвертів є традиційною поштовою процедурою, а також своєрідним внеском Укрпошти у відзначення подій та увічнення їх в предметах філателії. Для цього виготовляється спеціальний одноразовий поштовий штемпель, на якому зображується художній малюнок, зазначається назва події і дата проведення погашення.

Приємно зазначити, що виготовлення оригінальної туристичної марки та штемпеля «Вінниччина – подорож за враженнями!» із зображенням туристичного бренду створено вперше в Україні.

Застосування символічного відтиску сприятиме туристичному розвитку та промоції області, а також підвищить її  впізнаваність бренду.

Крім того, від сьогодні АТ «Укрпошта» розпочне використання штемпелю із зображенням туристичного бренду на конвертах, які готуються до відправлення.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я