Вінниччина разом з 24 регіонами України приєдналась до масштабної акції, присвяченій  Всесвітньому  дню прибирання «World Cleanup Day».

На головній локації  екологічної акції, яка знаходилась біля Вишенського озера у місті Вінниця, до прибирання приєднались майже 230 жителів Вінницької області.

Щоб стати прикладом для інших, організатори закликали робити фото, сторіси на локаціях до і після прибирання, позначати організаторів у соціальних мережах #побачивприбери #letsdoitukraine #worldcleanupday.

Заходи до Всесвітнього дня прибирання в Україні організовано представниками Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it, Ukraine» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України,  Міністерства освіти і науки України, Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства соціальної політики України.

Також масштабну екологічну акцію організовано у співпраці з Українським державним центром позашкільної освіти, Національним еколого-натуралістичним центром, Всеукраїнським молодіжним центром, а також за підтримки обласних державних адміністрацій, Київської міської державної адміністрації,  органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, повідомляють в ОДА Вінниччини.

Спільно з Міжнародним рухом School Recycling World, Всеукраїнським молодіжним центром, Національною молодіжною радою України, Всеукраїнською асоціацією громад, громадськими організаціями, молодіжними рухами.

Міжнародна акція до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» проходить щороку одночасно у 180 країнах світу та об’єднує понад 50 млн учасників.

 

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я