Упродовж січня-серпня 2021 року фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області забезпечили усунення 140 млн грн втрат фінансових і матеріальних ресурсів.

Про це повідомляє Пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області.

Поряд з цим досягнуто економічного ефекту на загальну суму 72,8 млн грн від упровадження рекомендацій, наданих за результатами державних фінансових аудитів.

До підприємств, установ та організацій, які допустили порушення бюджетного законодавства, застосовано 24 фінансові санкції у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень, асигнувань. За результатами проведених ревізій, перевірок та аудитів органи місцевої влади та самоврядування, а також керівники об’єктів контролю прийняли 112 управлінських рішень.

Для належного реагування до правоохоронних органів передано 33 матеріали заходів державного фінансового контролю, на підставі яких розпочато 17 досудових розслідувань та вручено 9 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До Державної служби фінансового моніторингу України для проведення аналізу, фінансових розслідувань, виявлення схем привласнення та можливого розкрадання державних коштів направлено 16 інформацій про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, на суму 136,8 млн грн.

Повідомляємо, що зателефонувавши на телефонну «гарячу лінію», яка функціонує щодня, крім вихідних та святкових днів, з 08:00 до 17:00, а в п’ятницю з 08:00 до 15:45, кожен може повідомити про факти незаконного використання посадовими особами підприємств, установ та організацій державних і комунальних ресурсів. («Гаряча лінія»: (044) 272-60-29 – апарат Північного офісу Держаудитслужби, (0432) 66-28-96 – Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області).

Крім того, в Управлінні за номером (0432) 66-14-56 діє пряма «антикорупційна лінія», за якою можна повідомити про випадки зловживання посадовими особами Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області службовим становищем.

 

Попередня публікаціяУ Вінниці судитимуть власника турагентства, який мав влаштувати участь дітей у міжнародному конкурсі в Болгарії
Наступна публікаціяВінничан запрошують на комедію «Жениха викликали, дівчата?»

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я