На початку жовтня, вперше у Вінниці, відбудеться урбаністично-культурний фестиваль «Майстерня громади», що покликаний об’єднати мешканців та мешканок, особливо з новоприєднаних територій, задля спілкування, обміну досвідом та обговорення ідей для подальшого розвитку громади.

Фестиваль відбудеться 2 жовтня, о 12:00 на Вінницьких Хуторах (кінцева зупинка 19А, вул. Ватутіна (ліс), Майданчик (поблизу лісу).

Це гарна можливість зустрітися усім разом: активним жителям і жителькам, громадським організаціям, активістам і активісткам, представникам та представницям Вінницької міської ради та максимально залучити людей у процеси розвитку Вінницької громади.

На гостей фестивалю чекають:

– майстер-класи для дітей та дорослих
– показ фільму просто неба
– виступи музичних гуртів
– вулична їжа
– знайомство з цікавими проектами
– опитування, обговорення, лекції та воркшопи
– презентації діяльності громадських організацій

Цьогоріч «Майстерня громади» відбудеться на одній із новоприєднаних територій, але вона буде орієнтована на всю громаду. Для приїзду з інших населених пунктів буде забезпечено безкоштовне транспортне сполучення.

«Майстерня громади» стартує як пілотний проєкт і в майбутньому буде проводитися на різних локаціях приєднаних територій нашої громади.

Слідкуйте за оновленнями, чекайте повної програми та долучайтеся!

Організатор – КП “Інститут розвитку міст”

Партнери: GIZ, Вінницька міська рада, ГО “Мистецьке об’єднання “Плай”, КП “Агенція просторового розвитку”, Мережа ОГС “Місто змістів”

Захід відбудеться за підтримки проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», що впроваджується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Урядів Німеччини та Швейцарії

Попередня публікаціяУ Вінниці з дроном шукають паліїв опалого листя
Наступна публікаціяВід сьогодні Вінниччина в «жовтій» зоні карантину

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я