На вокзалі станції Козятин у понеділок, 20 вересня, відбуваються зйомки популярного мелодраматичного серіалу “Кріпосна”. 

Про це у Фейсбук поінформувала спільнота “Вокзал станції Козятин – пам’ятка архітектури 19 ст”. Місцевих мешканців запрошували для участі в зйомках.

Загалом серіал знімають у найвідоміших місцях України: Києво-Печерській лаврі, музеї ім. Гончара, особняку Уварової і будинку-садибі Зайцева (Київ), Історико-культурному заповіднику Качанівка (Чернігівська область), Будинку письменників, музеї народної архітектури та побуту України Пирогово, Переяславі, історико-культурному комплексі Замок Радомисль (Радомишль).

Після прем’єри в ефірі СТБ “Кріпосна” продовжує завойовувати міжнародний ринок. У липні 2019 року серіал з успіхом пройшов на польському телеканалі TVP1. Далі серіал побачили в Литві, Казахстані, Росії та Білорусі. Права на показ продано в Японію (A.K Company), Чехію (Prima TV), Угорщину, Словаччину, Болгарію (BNT), Латвію, Естонію, Грузію, на території Латинської Америки і в Балканські країни. Влітку 2020 року серіал був проданий в Іспанію і став першою українською багатосерійною драмою, яку придбав іспанський телеканал, прем’єра відбулася на каналі Divinity. А глядачі територій Північної Америки тепер можуть дивитися “Кріпосну” на VOD-сервісі Amazon Prime.

Попередня публікаціяУ вінницькому Veteran Hub півсотні донорів здали кров для дітей
Наступна публікаціяНа Вінниччині 85 нових випадків COVID-19

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я