ГУ ПФУ у Вінницькій області продовжує роз’яснювати результати липневих перерахунків пенсій. Далі – про пенсійне забезпечення учасників бойових дій.

Як відомо, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14.07.2021 № 713 «Про додатковий соціальний захист окремих категорій осіб», з 01.07.2021 року проведено перерахунок пенсій для осіб з числа учасників бойових дій та постраждалих учасників Революції Гідності.

Для даної категорії громадян, розмір пенсійних виплат яких (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації та інших доплат до пенсій, установлених законодавством, крім пенсій за особливі заслуги перед Україною) не досягає 210 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, з 1 липня встановлюється щомісячна державна адресна допомога до пенсії в сумі, що не вистачає до зазначеного розміру.

Варто зазначити, що з серпня 2010 року мінімальна пенсійна виплата для таких громадян складала 165% прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб.

Отже, мінімальна пенсійна виплата для учасників бойових дій збільшена із 165 % до 210 % і станом на 01.07.2021 року становить 3893,40 грн.

Сьогодні на обліку в Головному управлінні Пенсійного фонду Вінниччини перебуває 5287 осіб зі статусом учасника бойових дій. Вищезазначений перерахунок проведено в автоматичному режимі, в результаті чого підвищення отримали 2088 жителів області, середній розмір якого склав 818,48 грн.

Приклад розрахунку дивіться на слайді «перерахунок пенсій за віком учасникам бойових дій».

Попередня публікаціяНа Вінниччині нетверезий водій намагався дати хабаря поліцейськім
Наступна публікаціяНа Вінниччині мотоцикліст з пасажиром зіткнулись з бетонним парканом

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я