У Вінниці готуються до майбутньої реконструкції трамвайних колій на Замості. Цими днями до служби колії транспортної компанії почали привозити бетонні плити. У майбутньому вони знадобляться при реконструкції вулиці Батозької з заміною трамвайних колій на нові.

Нагадаємо, що Департамент комунального господарства та благоустрою опублікував тендер на реконструкцію ділянки вулиці Батозької. На реконструкцію виділяють 178 998 864 гривень.

Великий обсяг робіт стосуватиметься реконструкції трамвайних колій та контактної мережі трамваю. Тут планують встановити 31 камеру відеонагляду, оновити вуличне освітлення, замінять мережу водопроводу, каналізації та газопостачання, облаштують дощову каналізацію. Також встановлять нові світлофори та дорожні знаки, нанесуть дорожню розмітку.

Наразі остаточні дати початку робіт невідомі, натомість завершити будівельні роботи мають до жовтня 2022 року. Ймовірно під час реконструкції трамваї будуть курсувати до Муніципального ринку, а рух по вулиці Батозькій буде обмежений.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я