У Вінниці XV МіжНародний ВІННИЦіЯнський фестиваль буде присвячений 25-річчю «Шоу довгоносиків».

Цього разу він розпочнеться 10 вересня о 18:30 на Майдані Незалежності. Організатори, як завжди, обіцяють багато цікавинок та чимало зіркових гостей.
Традиційно, переможців фестивалю відзначатимуть у таких номінаціях: «Шорт, побери», «Анімація», «Музичний кліп» та «Реклама». Цього року оргкомітет визначив вісім робіт, які змагатимуться у фіналі. Це відеороботи з України, Німеччини, Франції, США, Канади, Африки, Румунії.
«На майдані Незалежності відбудеться урочиста церемонія нагородження. Головна нагорода фестивалю – «Золотий Летючий Слон», авторство якої належить нашим давнім партнерам – ювелірній компанії «Діадема». Ведучими запрошені Віктор Андрієнко, Василь Бендас та Валентин Опалєв. До них приєднаються дует «Володимир і Великий» (Вар’яти шоу), Аркадій Гарцман, Лесик Сам, Олег Філімонов, Ян Левінзон та Євген Чепурняк. А під кінець церемонії нагородження для усі присутніх виступить гурт «Лесик і Карпо», – розповів координатор проєкту ВІННИЦІЯнський фестиваль комедійного і пародійного кіно Євген Майданик.
Попередня публікаціяУ Вінниці дитячий будинок сімейного типу продовжують оснащувати меблями
Наступна публікаціяУ Вінниці будуть вирішувати подальшу долю колишнього кінотеатру «Росія»

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я