У Вінниці XV МіжНародний ВІННИЦіЯнський фестиваль буде присвячений 25-річчю «Шоу довгоносиків».

Цього разу він розпочнеться 10 вересня о 18:30 на Майдані Незалежності. Організатори, як завжди, обіцяють багато цікавинок та чимало зіркових гостей.
Традиційно, переможців фестивалю відзначатимуть у таких номінаціях: «Шорт, побери», «Анімація», «Музичний кліп» та «Реклама». Цього року оргкомітет визначив вісім робіт, які змагатимуться у фіналі. Це відеороботи з України, Німеччини, Франції, США, Канади, Африки, Румунії.
«На майдані Незалежності відбудеться урочиста церемонія нагородження. Головна нагорода фестивалю – «Золотий Летючий Слон», авторство якої належить нашим давнім партнерам – ювелірній компанії «Діадема». Ведучими запрошені Віктор Андрієнко, Василь Бендас та Валентин Опалєв. До них приєднаються дует «Володимир і Великий» (Вар’яти шоу), Аркадій Гарцман, Лесик Сам, Олег Філімонов, Ян Левінзон та Євген Чепурняк. А під кінець церемонії нагородження для усі присутніх виступить гурт «Лесик і Карпо», – розповів координатор проєкту ВІННИЦІЯнський фестиваль комедійного і пародійного кіно Євген Майданик.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я