За повідомленням газовиків, станом на 1 серпня 2021 борг побутових споживачів перед ТОВ «Вінницягаз Збут», склав майже 100 мільйонів гривень. Статус боржника мають понад 106 тисяч домоволодінь, або 23% від загальної кількості побутових споживачів. Очолюють антирейтинг жителі Вінниці, Вінницького та Калинівського районів.

Як розповів директор ТОВ «Вінницягаз Збут» Василь Сопільник, 81% боржників має перед компанією заборгованість за спожитий газ до 1000 грн; ще 17% клієнтів накопичили борг до 5000 грн і лише 2%, а це 2097 осіб, є злісними неплатниками із сумою боргу понад 5000 грн. Як наголошує керівник постачальної організації, 40% прострочених платежів накопичено саме під час опалювального сезону.

«З початку дії карантину «Вінницягаз Збут» не застосовує штрафні санкції за прострочення оплати за спожитий газ та не припиняє його постачати боржникам. Але наша компанія змушена вдаватися до повернення боргів через суд. Так, за 7 місяців 2021 року ТОВ «Вінницягаз Збут» подано до суду майже півтори тисячі позовних заяв та заяв про видачу судових наказів про стягнення заборгованості за спожитий природний газ із побутових споживачів на суму понад 14 млн грн. Майже третина цих справ на сьогодні знаходиться на розгляді суду», – коментує Василь Сопільник.

Попередня публікаціяУ Вінниці на фестивалі імені Чайковського та Фон Мекк діятиме мультиквиток
Наступна публікаціяНа Вінниччині в ДТП загинула вагітна жінка

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я