Три дні у Вінниці тривав мистецький вікенд Ticket to the Sun 2021. Яскравий і різноманітний захід зібрав гостей зі всіх областей України та навіть з за кордону. Три дні були наповнені музикою, спілкуванням і неповторною атмосферою добра, без кордонів і меж.

Порівняти з іншими фестивалями не вийде, все унікально, локації, майстри, активності та головне люди на одній хвилі розуміння.

Усі локації вікенду були максимально природними, серед яблуневих дерев на зелених галявинах, прикрашені інсталяціями, малюнками помножені на тепло та доброзичливість. На них виступали музиканти різних жанрів: джаз-панк від «Квартет 42», регі від Мирослава Кувалдіна, музична поезія від львівського гурту «Пиріг і батіг», подільський лаунж від «Очеретяного кота», свінг, ядерний джаз та трішки рок-н-ролу від «THE HYPNOTUNEZ».

А ще на заході були круті спортивні активності, тут і скелелазіння, і йога, і сап борди, і бадмінтон, у який доречи грали навіть уночі.

Кожен учасник Території сонця міг обрати собі заняття до смаку, адже було безліч різних воркшопів та майстер-класів протягом трьох днів: ткацтво, виготовлення вереток від Vereta, виготовлення авторських прикрас, фотолабораторія де робили світлини на плівку, гончарство, лабораторія фокусів, плетіння ловців снів.

Всього не перелічити й не описати цю сонячну, душевну атмосферу треба відчути та вже хочеться повторити. І це буде можливо, адже Територія Сонця буде розвиватись і далі, поступово перетворюючи старий санаторій у повноцінний мистецький парк. Він вмістить у собі ремісників і художників, музикантів і поетів, стане простором відпочинку і втілення культурних та мистецьких проєктів.

«Ми розпочали процес ревіталізації простору, але це має бути більш комплексне рішення, адже це велика територія. Проєкт масштабний і він передбачає: різне зонування, різну аудиторію, різні спільноти. Це має бути велика паркова територія для відпочинку й особливо культурного відпочинку» – каже організаторка фестивалю Олександра Венславовська.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я