В четвер, 29 липня, у Вінницькому окружному адміністративному суді розглядатимуть позов вінничанина проти Вінницької міської ради. Сьогодні у Вінницькому прес-клубі відбулась пресконференція, на якій адвокат Євген Турченко розповів, чого вимагає від міської ради у суді.

«Позов я подавав від себе особисто, не від громади, оскільки не був уповноважений громадою. Я звичайна фізична особа, маючи юридичну освіту, працюючи адвокатом, вирішив допомогти й собі і громаді та взагалі всім учасникам дорожнього руху. Оскільки, склалась ситуація коли ще в квітні 2017 року, були внесені зміни до Закону «про дорожній рух», які визначають пріоритет руху тим учасникам дорожнього руху, які вже рухаються по колу», – каже Євген Турченко.

В позовних вимогах Євген Турченко просить, визнати бездіяльність відповідача — Вінницьку міськраду в частині неналежної організації дорожнього руху на перехресті вулиць Батозької, Привокзальної та проспекту Коцюбинського у місті Вінниці — протиправною. І зобов’язати відповідача організувати дорожній рух на перехресті вище вказаних вулиць встановивши дорожні знаки 4.10 (круговий рух), із наданням пріоритетності руху автівкам, які вже рухаються по колу.

На його думку, неналежна організація руху на кільці перехрестя вул. Батозької, Привокзальної та проспекту Коцюбинського несе загрозу життю та здоров’ю учасників дорожнього руху.

Одним з доказів позиції позивача є статистика ДТП, яку він представив не пресконференції.

Згідно з даними Управління патрульної поліції у Вінницькій області, на цьому перехресті з 01.04.2017 по 31.07.2019 зареєстровано 10 дорожньо-транспортних пригод, з них 1 ДТП з постраждалими де 1 особа загинула. За період з 01.08.2019 по 30.06.2020 на вказаному перехресті зареєстровано 4 ДТП.

Натомість перехрестя у м. Вінниця, на яких після внесення змін до ст. 41 Закону України «Про дорожній рух» було організовано круговий рух із наданням переваги транспортним засобам які рухаються по колу, має іншу статистику ДТП, зокрема:

–       на перехресті вул. Пирогова – Сабарівське шосе з 01.04.2017 по 30.06.2020 зареєстровано 3 ДТП;

–       на перехресті вул. Гніванське шосе – вул. Сонячна з 01.04.2017 по 30.06.2020 зареєстровано 3 ДТП.

Попередня публікаціяНа Вінниччині стартував національний тур “Кіно просто неба”
Наступна публікаціяНа Вінниччині чоловік зарізав дружину

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я