У Вінниці вандали розтрощили колишнє приміщення першої молочної кухні. Дане приміщення знаходиться в самому центрі міста неподалік вулиці Оводова. Нагадаємо, що починаючи з 1945 року у місті була заснована дитяча молочна кухня, яка функціонувала до 2020 року. З лютого 2015 року вона підпорядковувалась «Вінницькій міській клінічній лікарні «Центру матері та дитини».

Тут виготовляли для дітей молоко, сир дитячий, рисову, гречану та вівсяну каші та пюре з овочів.

Фото з архіву 2018 року.

За час його існування у будівлі  був проведений ремонт всередині приміщень, а також систем водопостачання та водовідведення. У 2020-му році владою було прийнято рішення через застарілість будівлі перенести її у приміщення на Хмельницьке шосе 96.

З того часу зі старого приміщення були демонтовані виробничі агрегати для виготовлення молочної продукції та сантехніка. За пів року будівля перетворилась на суцільний безлад: розбиті вікна, вибиті двері, розкидані меблі, вирвані кабелі живлення та силові щити управління колишнім виробництвом. Будівля наразі закинута та час від часу туди навідуються вандали аби щось розтрощити всередині. Подальша доля будівлі наразі невідома.

Попередня публікаціяУ Вінниці проведуть майстерклас зі створення еко торби
Наступна публікаціяУ Вінниці відбудеться забіг у повзунках

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я