Від сьогодні та до кінця липня, з 19 по 30 липня, у Вінницькій області триває комплексна перевірка виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної й пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальних служб області.

Заступник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Ільченко розповів, що перевірка триватиме упродовж десяти днів у всіх шести новоутворених районах Вінницької області та в 63 територіальних громадах.

Спеціальна комісія перевірить організацію оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій та організацію збору, обробки та інформування керівного складу, населення про загрозу та виникнення надзвичайних ситуацій, дії в умовах надзвичайних ситуацій, стан засобів зв’язку та організацію заходів з евакуації. Буде оглянуто стан інженерного захисту територій, укриття населення у захисних спорудах цивільного захисту», – каже Микола Ільченко.

Також перевірятимуть стан організації забезпечення радіаційного і хімічного захисту населення і територій області; організацію медичного, біологічного та психологічного захисту, забезпечення санітарного та епідемічного добробуту населення; матеріально-технічне та фінансове забезпечення заходів цивільного захисту.

 

Попередня публікаціяНа Вінниччині затримали колишнього лікаря, який організував вдома нарколабораторію. Відео
Наступна публікаціяНе забудьте набрати води. Завтра у Вінниці майже на добу відключать воду в половині міста

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я