Штам COVID-19 «Дельта» поширюється світом. Індійський штам вже зафіксовано в 104 країнах світу, і він продовжує швидко розповсюджуватися, ідеться в публікації ЦГЗ Вінниччини.

За даними брифінгу Public Health England, цей штам у 1,6 відсотка заразніший, у 2,26 раза має вищий ризик госпіталізацій та в 1,45 раза — ризик реанімацій, порівнюючи з британським штамом.

Цього тижня всі регіони, крім Північної та Південної Америки, оголосили про збільшення нових випадків. Так, у Європейському регіоні зафіксовано різке зростання захворюваності на 30%, Африканському — на 23%, порівнюючи з минулим тижнем, — йдеться в епідеміологічному бюлетені ВООЗ.

Докладніше ознайомитися з рекомендаціями Центру громадського здоров’я України щодо захисту від нових штамів COVID-19 ви можете на інфографіці.

Возможно, это изображение (текст «рекомендаци цгзу щодо захисту вịд нових WTAMIB COVID-19 мийте руки милом, користуйтесь антисептиками ность маску, прикриваючи HIC рот дотримуйтесь дистанци 1,5 метри чхайте та кашляйте в згин лктя чи y серветку не торкайтесь обличчя регулярно провтрюйте примщення, дезнфкуйте поверхн дотримуйтеся самойзоляци Institute of Cognitive Modeling вакцинуйтеся коронаврус_нфо»)

Попередня публікаціяНа Вінниччині поліцейські розшукують двох жителів Київщини
Наступна публікаціяНа Вінниччині засудили жінку, яка пропонувала хабар поліцейському

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я