На Вінниччині міграційна поліція затримала чоловіка, якого розшукував Інтерпол. Відео

Працівники Управління міграційної поліції ГУНП у Вінницькій області затримали небезпечного злочинця, який  перебував в міжнародному розшуку за вчинення особливо тяжких злочинів. Найближчим часом планується його передача правоохоронцям країни-ініціатора розшуку.

Оперативники Управління міграційної поліції  встановили, що в одній із пенітенціарних установ області має звільнятись 34 – річний громадянин сусідньої держави, який має суттєвий вплив на криміногенну ситуацію в регіоні. Він відбував 10 років позбавлення волі за заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, що заподіяло смерть потерпілого, та злісну непокору вимогам адміністрації установи виконання покарань.

Після відповідної перевірки поліцейські з’ясували, що вказаний іноземець розшукується Інтерполом за вчинення у себе на батьківщині особливо тяжких злочинів – зґвалтування із погрозою вбивства та розбою, поєднаного з насиллям та грабежу.

Міграційна поліція  7 липня затримала згаданого небезпечного злочинця  на підставі ухвали суду, винесеної  за клопотанням прокуратури області.

За словами начальника Управління міграційної поліції Кирила Доценка, вказаного кримінального іноземця правоохоронні органи сусідньої держави розшукували понад десять років. Суд піддав затриманого екстрадиційному арешту. Найближчим часом планується його передача правоохоронцям країни-ініціатора розшуку.

Попередня публікаціяДві плантації маку знайшли за одну добу поліцейські на Вінниччині
Наступна публікаціяНа Вінниччині 200 людей хворіють на COVID-19

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я