Група компаній «Автострада» виграла тендер на будівництво мосту «Ямпіль-Косеуць». Звести міст планують до кінця 2022 року.

Загальна протяжність мосту – 1309 метрів, а максимальна висота опор сягне 40 метрів, що на 10 метрів вище стандартної 9-поверхівки. Проєктна пропускна спроможність мосту становитиме 5000 автівок на добу. Для його будівництва знадобиться 9 000 тонн високоякісних металевих конструкцій та понад 16 000 м³ монолітного залізобетону. Вартість робіт – 3 мільярди 386 мільйонів гривень.

Ямпільський міст через Дністер стане продовженням автошляху Р-08 “Немирів-Ямпіль”, 116 км якого Автострада відновлює прямо зараз, та частиною транспортного коридору між двома країнами.

«Новий міст буде споруджений на околицях прикордонного міста Ямпіль з української сторони та неподалік молдавського села Косеуць. Під’їздом до нього з української сторони стане автошлях Т-02-02 “Могилів-Подільський-Ямпіль-Бершадь-Умань”. Власне, і цю дорогу вже відновила Автострада. З іншої сторони кордону він примкне до молдавської траси М2 “Кишинів-Сорока», – повідомляють в облдержадміністрації.

За належного фінансування будівництво мостового переходу планують завершити до кінця 2022 року.

Попередня публікаціяВінничанка Єлізавета Балюк виборола три «срібла» на Чемпіонаті України з велосипедного спорту
Наступна публікаціяЗавтра у Вінниці проведуть історичну велоекскурсію

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я