29 червня директор Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська провела робочу зустріч з представниками Головного управління ДФС у Вінницькій області – в.о начальника забезпечення діяльності ГУ ДФС у Вінницькій області Юлією Андрійченко та виконувач обов’язків завідувача сектору роботи з персоналом Андрієм Шендерою.

Про це повідомляють в ОДА Вінниччини.

Тема зустрічі – ліквідація Державної фіскальної служби України, масове вивільнення працівників, зокрема осіб, які мають право на обов’язкове працевлаштування при ліквідації державного органу.

«Із грудня 2018 року в Україні почалося реформування Державної фіскальної служби шляхом поділу на Державну податкову службу та Державну митну службу. Територіальні підрозділи ДФС підлягають ліквідації. За попередніми підрахунками, у Вінницькій області близько 107 осіб готуються до вивільнення», – розповів Андрій Шендера.

Галина Скоковська, своєю чергою запевнила, що зі сторони служби зайнятості буде зроблено все можливе, щоб запобігти різкому зростанню безробіття. Зокрема, вже розробляється комплекс заходів, покликаних звести до мінімуму ризики масового вивільнення.

«Наше першочергове завдання у даній ситуації, визначити обсяги вивільнюваних працівників та забезпечити кар’єрний супровід. А це означає, що кожного клієнта буде супроводжувати свій кар’єрний радник, який складе індивідуальний план надання соціальних послуг, щоб підібрати роботу максимально швидко, навіть ще до самого звільнення», – наголосила Галина Скоковська.

Попередня публікаціяУ Вінниці з третього липня стартує проєкт «Мистецьке літо»
Наступна публікаціяУ Вінниці відбудеться акція солідарності з ув’язненим в окупованому Криму журналістом Владиславом Єсипенком

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я